Chrissy Teigen'ın 5 Güzellik Sırrı

2. kez anne olmaya hazırlanan Chrissy Teigen eğlenceli kişiliği, başarılı kariyeri ve güzelliğiyle dikkat çekiyor.

Güzellik Hit: 344 / Yorum: 0 / 22 Ocak 2018 12:56
Chrissy Teigen'ın 5 Güzellik Sırrı
-A +A

Zamanınız Yoksa Yüksek Topuz

 

Kurtarıcı, hızlı ve bakımlı bir saç modeli arıyorsanız cevap Chrissy Teigen'ın imza görünümünde. Konforlu sokak stilinden klasik kırmızı halı görünümlerine bu saç modelini sık sık kullanan güzel model yüksek topuzun pratikliğine alışanlarda 

Dozunda Parıltı

 

Ünlü kozmetik markası Becca ile bir highlighter koleksiyonu çıkaran Chrissy, sağlıklı ve ölçülü bir ışıltıyı savunanlardan. Bu durumu 'Instagram'da herkeste keskin ve gümüş renkli highlighter sürülmüş yanaklar ve burunlar görmekten çok sıkıldım. Bence ışıltı cilt ile uyumlu olmalı.' diye açıklıyor güzel yıldız.


 

Hızlı Güzellik Formülü

 

Acele etmeniz gereken zamanlarda Chrissy, güzelliğin hızlı formülünü bulmuş: Minimal olun. 'Göz altı kapatıcısı, maskara ve bir çift dizüstü çizmeyle bakımlı ve dikkat çekici görünebilirsiniz.' diyen güzel yıldız ekliyor: 'Dikat çekici çizmelerinizi giymişken kimse makyajınızın eksik kısmına bakmaz.'


 

Uçakta Cilt Bakımı

 

Tam bir cilt bakımı bağımlısı olan Chrissy Teigen'ın kendine vakit ayırdığı favori zamanı uzun uçuşlar. Cildini 1 dakika bile boş bırakmayan güzel yıldız maskelerden yağlara birçok ürünle uzun uçuşlarda cildini şımartıyor. Favori ürünleri ise La Mer kremi ve SKI-II maskesi.
 

Mükemmel Cilt için Egzersiz

 

Mükemmel cilt için egzersizin faydası olur mu? Chrissy Teigen'a göre evet! Egzersizle hızlanan kan akışı ve metabolizmanın hücre yenilenmesine iyi geleceğini ve cildi canlandırarak tazeleyeceğini düşünen ünlü modelin güzelliğine bakılırsa, bizce pek de haksız değil!


 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları